Përfundon Kasami: Zëdhënësja dhe anëtarja e Kryesisë së tij ia jep shkelmin

Përfundon Kasami: Zëdhënësja dhe anëtarja e Kryesisë së tij ia jep shkelmin
Loading...

Tanimë një kohë të gjatë opinioni është i njoftuar se krahu i Kasamit është drejt shkatërrimit total të saj. Para pak çastesh iu dha edhe shkelmi dhe goditja e parë publike Kasamit nga zëdhënësja dhe anëtarja e Kryesisë, Arta Sadiku Akteshi.

Sadiku në profilin e saj Facebook ka shkruar se ajo ka vendosur të tërhiqet nga klani i Bilall Kasamit. Sipas informatave jozyrtare, marrim vesh se përveç dorëheqjes së fundit që u bë edhe publike sot nga ana e Arta Sadikut, pritet që shumë shpejt nga klani i Kasamit të ketë dorëheqje kolektive të shumë degëve dhe nëndegëve të saj.

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar