Përplaset nga makina, çiklisti filmon të gjithë ngjarjen

Përplaset nga makina, çiklisti filmon të gjithë ngjarjen
Loading...

Kjo i ka ndodhur edhe 41-vjeçarit Ian Bates, i cili u përplas nga 40-vjeçarja Natasha Howes, teksa ishte duke udhëtuar me biçikletë.

Fatmirësisht për babain e 3 fëmijëve, ky aksident nuk i rrezikoi jetën, por kamera e vendosur mbi kaskën e tij ka filmuar të gjithë aksidentin dhe ka bërë të mundur edhe identifikimin e makinës që e përplasi, e më pas arrestimin e 40-vjeçares.

Asaj i është hequr patenta për 6 muaj dhe u gjobit me 250 paund, gjithashtu i ka paguar 41-vjeçarit 115 paund dëmshpërblim mjekësor për gërvishtjet e marra.

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | FUN

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar