A po e “tradhëton” Zaevi BDI-në, thotë se është “i hapur për bashkëpunim me të gjithë”

A po e “tradhëton” Zaevi BDI-në, thotë se është “i hapur për bashkëpunim me të gjithë”
Loading...

Kryeministri Zoran Zaev pret që koalicioni qeveritar të mbijetojë edhe pas zgjedhjeve lokale, ndërsa shumica parlamentare të mbetet stabile dhe të rritet.

Ai shton se është i hapur për bashkëpunim me të gjithë, duke i “ngulur” thikë pas shpine BDI-së.

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar