Prej tani, ja ku do  mund ta ndiqni serialin ‘Egjeli’

Prej tani, ja ku do  mund ta ndiqni serialin ‘Egjeli’
Loading...

Fjala është për serinë ‘Egjeli’ që transmetohet në RTK1 dhe në ‘Gjirafa’, shkruan lajmi.net

Mirëpo, prej tani, kjo gjë do ndryshojë.

Në videon më poshtë, në intervistën e dhënë për ‘Mirage’ ata tregojnë se ku do t’i ndiqni episodet e reja të kësaj serie./Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar