Priscilla Presley e tepron me operacionet, komentuesit: Duket si përbindësh

Priscilla Presley e tepron me operacionet, komentuesit: Duket si përbindësh
Loading...

priscilla-presleyPriscilla Presley, 71-vjeçe ka zbuluar për herë të parë se ka qenë viktimë e një trajtimi me botoks nga një kirurg plastik i pakualifikuar. priscilla-presley-2Ajo foli ne një emision për marrëdhënien që ka pasur me burrin e saj, Elvis Presley, por ishte pamja e saj që tërhoqi vëmendjen e audiencës, të cilët bënë shumë komente negative në rrjetet sociale.

priscilla-presley-3Njëri nga përdoruesit komentoi :-“Kur ndeza televizorin pashë një hardhucë që po intervistohej nga Lorraine. E pashë me vëmendje dhe kuptova se ishte Priscilla Presley pas operacionit!”.

priscilla-presley-4Një tjetër përdorues:-“ Duhet të ketë një pikë që duhet t’i thoni jo operacioneve. Tani ju ngjani si përbindëshi Frankenshtein PriscillaPresley’.

Komentuesi i radhës :-“Më vjen keq. Jam e sigurte që ajo është një grua e dashur, por duket e frikshme!”.

13 tetor 2016 (gazeta-Shqip.com)

 

Burimi i artikullit: Gazeta SHQIP | ShowBiz

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar