Promovim i dy publikimeve nga sfera bankare në Maqedoni

Promovim i dy publikimeve nga sfera bankare në Maqedoni
Loading...

Në Bankën popullore të Republikës së Maqedonisë sot do të mbahet promovimi i publikimeve “Bibliografia e punës qendrore bankare në Republikën e Maqedonisë: 1946 – 2016” dhe “Mendimi shkencor në BPRM: 1992-2015 (pasqyrë e punimeve shkencore)”.

Promovimi i publikimeve është me rastin e shënimin të 70-vjetorit të aktiviteteve qendrore-bankare në Maqedoni./MIA/

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar