PSP të enjten do të zbulojë dy hetime të reja

PSP të enjten do të zbulojë dy hetime të reja
Loading...

Të enjten me fillim prej orës 11 Prokuroria Speciale Publike (PSP), do të mbajë konferencë për shtyp, në lidhje me dy hetime të reja, por nga institucioni në fjalë nuk shpjegon se për çfarë rastesh bëhet fjalë, njofton Portalb.

Portalb.mk do të mundësojë video të drejtëpërdrejtë nga konferenca për mediat.

Rasti “Arka” – 4 të dyshuar nga MPB dhe DSK kanë zhvatur 862.045 euro nga buxheti i Maqedonisë (VIDEO)

PSP publikon dy akuza të reja (VIDEO)

Rasti “Titanik” – 1 person i arrestuar, 7 të tjerë i pret fati i njejtë në urdhër të Janevës (VIDEO)

Rasti “Fortesa” – Jankulloska dhe katër persona, të dyshuar për shkatërrim të mjeteve për përgjim

Rasti “Tortura” –  Mijallkov dhe 6 të punësuar në MPB, të dyshuarit e rastit “Tortura” (VIDEO)

Rasti “TNT” – Ja si u shemb kompleksi banesor “Kosmos” (VIDEO)

Rasti “Transportuesi” – 22 të dyshuar në rastin e PSP-së “Transportues”, për 11 kërkohet paraburgim

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar