Publikohet versioni ‘RMX’ i këngës ‘Papuqe Gucci’ me tekst dhe klip eksplicit

Publikohet versioni ‘RMX’ i këngës ‘Papuqe Gucci’ me tekst dhe klip eksplicit
Loading...

Kjo këngë, u pëlqye shumë nga fansat e tij, duke mbledhur miliona klikime në kanalin Youtube, shkruan lajmi.net

E tani është publikuar versioni RMX i kësaj kënge.

Veçse, këtë version nuk e ka sjell vet reperi por është sjellr nga një tjetër reper.

Fjala është për ‘Kinezin’ i cili këngën e ka publikuar edhe me klip. E veçanta është se teksti, ashtu edhe klipi janë eksplicit, duke ndryshuar nga origjinali.

Se si ka dal ky version, e keni në videon më poshtë./Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar