Pyetet se kë e konsideron “Mbret i repit”, Gold Ag habit me përgjigjen

Pyetet se kë e konsideron “Mbret i repit”, Gold Ag habit me përgjigjen
Loading...

Goldi u vu përballë pyetjeve të sikletshme, të cilave duhej t’i përgjigjej ashtu si kolegët e tij më parë.

Reperi është shumë i përfolur si për projektet e tij, ashtu edhe për marrëdhëniet me reperët e tjerë, disa prej të cilëve i kishte edhe si opsione në pyetjet e kësaj rubrike.

Goldi u pyet edhe se cili është mbreti i repit, në të cilin rast kishte për detyrë të zgjedhte mes Gold Ag dhe Noizyt, por përgjigja e tij befasoi.

Shikoni videon në linkun e mëposhtëm dhe nga minuta 0:16 kuptoni se cila ishte përgjigja epike e reperit. /Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar