Rikthehet Gattuso, të gjithë tifozët e Milanit duhet ta shohin këtë video

Rikthehet Gattuso, të gjithë tifozët e Milanit duhet ta shohin këtë video
Loading...

Kështu e nis prestigjiozja “Gazzetta dello Sport” lajmin se Gennaro Gattuso do të jetë në krye të Milanit pas shkarkimit të Montellës.

Ai ka qenë në kuptimin e plotë të fjalës një “kafshë në fushë” ku me grintën dhe talentin e tij i ka dhënë shumë Milanit.

Me një temperament të fortë, Gattuso ka fituar zemrat e tifozëve të Milanit dhe duket të jetë kompensimi më i mirë për t’a pas situatës së krijuar me Montellën.

Në videon e mësipërme mund të ndiqni çastet më pikante nga karriera e tij.

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar