Rita Ora shkëlqen në “FM’s Jingle Bell Ball 2017” (Foto)

Rita Ora shkëlqen në “FM’s Jingle Bell Ball 2017” (Foto)
Loading...

Këngëtarja e njohur shqiptare Rita Ora ka shkëlqyer në koncertin e organizuar në Londër të Anglinë me rastin e festave të fund vitit “Jingle Bell FM’s Jingle Bell Ball 2017”, shkruajnë mediat angleze.

 

Rita Ora në skenë ishte veshur me fustan sexy të frymëzuar nga “Santa Claus” dhe “Elf”, një kombinim të plotë mes veshjes dhe çizmeve shkruajani gazetat londineze.

Vlen të thuhet se këngëtarja e njohur është duke arritur majat e muzikës botërore pasi kohët e fundit ka qëndruar për një kohë të gjatë në “Top Chart”.

10 dhjetor 2017 (gazeta-Shqip.com)

Burimi i artikullit: Gazeta SHQIP | ShowBiz

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar