Roma me përforcim të ri nga Real Madrid

Roma me përforcim të ri nga Real Madrid
Loading...

Roma kërkon një përforcim të ri nga Real Madrid.

“Don Balon” raporton se klubi nga Olimpico ka shfaqur interesim për transferimin e mbrojtësit Nacho Fernandez.

Roma beson se mund ta bind Real Madridin ta shesë Nachon menjëherë pas hapjes së afatit kalimtar të janarit, përcjell “lajmi.net”.

Nacho ka hapësirë të kufizuar për lojë te “Los Blancos” dhe mund të largohet nga klubi, gjatë afatit kalimtar të janarit. /Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar