Ronaldo e shpëton Realin

Ronaldo e shpëton Realin
Loading...

‘Mbretërit’ kanë mposhtur 3:2 skuadrën e Malagas në stadiumin ‘Santiago Bernabeu’.

Karim Benzema, Casemiro dhe Cristiano Ronaldo, shënuan për Real Madridin.

Për mysafirët, golat i realizuan Rolan dhe Castro.

Me këtë fitore, Reali numëron 27 pikë, dhe xhiron e ardhshme udhëton në ‘San Memes’ për t’u takuar me Bilbaon./Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar