Sabri Fejzullahu lanson projektin “Ti”

Sabri Fejzullahu lanson projektin “Ti”
Loading...

Sabriu i cili tash e sa vite qëndron në skenë me projekte muzikore, ka publikuar projektin e ri, shkruan lajmi.net.

Kënga me titull “Ti” është e shoqëruar me videoklip i punuar nga EMF Creative, me tekst nga 2Step, ndërsa muzikën dhe orkestrimin e ka bërë Valter Terry Beqo.

Përkundër moshës, Sabri Fejzullahu është shumë aktiv në muzikë si me projekte muzikore ashtu edhe me koncerte.

Ai njihet si njëri ndër arsitët më energjikë të skenës muzikore, e këtë gjë e dëshmon edhe në projektin “Ti”. /Lajmi.net/

 

 

 

 

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar