Sanchez ia siguron fitoren Arsenalit në minutën e fundit

Sanchez ia siguron fitoren Arsenalit në minutën e fundit
Loading...

Skuadra e Arsene Wenger, ka arritur të mposht skuadrën e Burnleyt, me një gol të shënuar në minutën e 92’, nëpërmjet Sanchez nga penalltia.

Kjo është fitorja e tetë e Arsenalit këtë sezon.

Me këtë fitore, Arsenali numëron 25 pikë dhe renditet në vendin e katërt./Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar