Sekreti i vëllezërve korçarë? E zbulojnë në “Wake Up”

Sekreti i vëllezërve korçarë? E zbulojnë në “Wake Up”
Loading...

Ndonëse të gjithë i njohin si “Vëllezërit korçarë”, Endri dhe Stefi Prifti kanë zbuluar sekretin e jetës së tyre. Ata kanë një motër.

Ajo quhet Albana dhe jeton në Korçë, e nuk është aspak një personazh i “showbizz”-it.

Të ftuar në “Wake Up”, ata kanë folur për herë të parë për marrëdhëniet me të.

“Ajo është shumë e mirë, e dashur dhe e përkushtuar. Ajo është gjithmonë me ne. Motra na qëndron pranë edhe për çdo hall tonin”, shprehen ata.

Albana është fansja e tyre numër një.

27 nëntor 2017 (gazeta-Shqip.com)

Burimi i artikullit: Gazeta SHQIP | ShowBiz

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar