Sela, Ostreni dhe Memedi e nënshkruajtën marrëveshjen për koalicion në zgjedhje (DOKUMENT)

Sela, Ostreni dhe Memedi e nënshkruajtën marrëveshjen për koalicion në zgjedhje (DOKUMENT)
Loading...

Është arritur marrëveshje mes partive opozitare LR – PDSH, UNITETI dhe RDK, për koalicion në zgjedhjet e parakohshme parlamentare të parapara që të mbahen më 11 dhjetor, raporton Portalb.

Me këtë rast, sot është krerët e partive, Ziadin Sela, Gëzim Ostreni dhe Vesel Memedi e kan nënshkruar marrrëveshjen për koalicion. Për pikat e marrëveshjes dhe platformën e koalicionit, Portalb do ua sjellë dokumentin e plote.

14800699_553624728162187_1728378621_n

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar