Selena Gomez shpallet “Gruaja e Vitit”, gjesti që bën është për tu duartrokitur

Selena Gomez shpallet “Gruaja e Vitit”, gjesti që bën është për tu duartrokitur
Loading...

Kjo pas ri-lidhjes së saj me këngëtarin, Justin Bieber me të cilin ishte ndarë në vitin 2014 dhe ndarjes nga i dashuri i fundit, The Weeknd, shkruan lajmi.net.

Muaj më parë këngëtarja ishte shtrirë në spital, meqë rast mikja e saj e ngushtë ia dhuroi veshkën duke ia shpëtuar jetën.

Revista “Billboard” e ka shpallur këngëtaren “Gruaja e Vitit”, por veprimi i saj ka habitur të gjithë.

Me lot në sy, Selena tha që këtë çmim ia dedikon mikes së saj, Francia Raisan e cila ia kishte shpëtuar jetën me transplatimin e veshkës. /Lajmi.net/

 

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar