Selena Gomez zgjidhet ‘Billboard’s Woman Of The Year’ dhe pozon në foto sensuale

Selena Gomez zgjidhet ‘Billboard’s Woman Of The Year’ dhe pozon në foto sensuale
Loading...

Ajo kaloi një vit të mbushur plot me ngjarje të rëndësishme, nxori këngë që u bënë hit, u cilësua si personazhi më i ndjekur në Instagram, i dha fund romancës me Weeknd dhe u ribashkua me të dashurin e saj historik Justin Bieber.

Dhe viti i Selena Gomez nuk kishte si të mbyllej më mirë pasi ylli i Disney e kthyer në këngëtare është vlerësuar si Billboard’s Woman Of The Year.

Pasi u vlerësua ne çmimin e rëndësishëm, 25-vjeçarja ka pozuar në disa foto ku shfaqet mjaft sensuale e veshur me një kostum të zi të ngjitur pas trupit.

24 nëntor 2017 (gazeta-Shqip.com)

Burimi i artikullit: Gazeta SHQIP | ShowBiz

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar