Shaqiri vlerësohet me notë të lartë pas golit ‘alla Messi’

Shaqiri vlerësohet me notë të lartë pas golit ‘alla Messi’
Loading...

Skuadra e anësorit nga Kosova, u mposht 2:1 në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 13-të.

Shaqiri në këtë ndeshje shënoi golin e javës në Premierligë, duke u bërë për një moment ‘Lionel Messi’.

Ky gol dhe paraqitja e mirë, kanë bërë që Xherdan Shaqiri të vlerësohet me notë të lartë nga ‘Sofasoccer’./Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar