SHBA, Madona: Seks oral nëse votoni për Hillary Clinton

SHBA, Madona: Seks oral nëse votoni për Hillary Clinton
Loading...

Madona 1Seksi është gjithnjë i pranishëm në fushatën elektorale amerikane. Sikur të mos mjaftonin të gjitha akuzat për ngacmime nga ana e Donald Trump, tani në skenë shfaqet edhe këngëtarja e famshme amerikane Madona.

Ylli i muzikës botërore flet pa doreza për politikën në skenën e “Madison Square Garden” gjatë “show”-t të komikut Amy Schumer. “Nëse votoni për Hillary Clinton, do t’iu bëj seks oral…”.

Fjalë që pa dyshim janë dokumentuar nga një video, e cila ka bërë xhiron e botës në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për “diçka” në këmbim të votës, nuk ka dyshim. “Ju betohem për këtë gjë, – shtoi Madona, – dhe jam e zonja! Nuk jam budallaqe, do marr kohën time dhe do të ruaj kontaktin viziv…”.

20 tetor 2016 (gazeta-Shqip.com)

Burimi i artikullit: Gazeta SHQIP | ShowBiz

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar