Shoferi i dehur, 240 kilometra në orë me McLaren (Video)

Shoferi i dehur, 240 kilometra në orë me McLaren (Video)
Loading...

Radari zbuloi shpejtësinë enorme me të cilën lëvizte, teksa njësiti iu vu pas dhe e ndoqi për afro dy kilometra, transmeton Telegrafi.

Testi i alkoolit zbuloi se ai ka pirë mbi normën e lejuar, ndërsa raportohet se ka vozitur 100 kilometra në orë mbi limitin e caktuar.

Shkaku i këtyre shkeljeve, shoferi është nën arres.

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Auto

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar