Si harxhohen miliona euro, heshtja në PPS për pagesat hap shumë dyshime!?

Si harxhohen miliona euro, heshtja në PPS për pagesat hap shumë dyshime!?
Loading...

Shkup, 26 tetor – Në pyetjen e dërguar më 21 shtator lidhur me pagesën e Janevës dhe bashkëpunëtorëve të saj si dhe emrat e angazhuar në PPS, përgjigje e dërguar tek gazetari ka qenë negative njofton Zhurnal derisa Janeva në emisonin live ka deklaruar se nuk dëshiron të tregojë se sa merr pagesë nga puna që bën duke thënë që janë informacione të kapshme.

Por në fakt në realitet ajo nuk jep informacione edhe kur pyetet në mënyrë zyrtare, e që shembullin mund të lexoni në vazhdim.

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar