Si në përralla: Kjo është historia e dashurisë mes Milotit dhe gruas së tij

Si në përralla: Kjo është historia e dashurisë mes Milotit dhe gruas së tij
Loading...

Reperi Milot Hasangjekaj, i njohur tashmë me nofkën BigEm, ka folur për jetën profesionale dhe private, shkruan lajmi.net

Ai ka rrëfyer edhe për takimin me bashkëshorten e tij.

Storia e tyre është shumë e veçantë, madje, si në përralla! Se si ndodhi bashkimi mes tyre, klikojeni minutën 3:30 të videos më poshtë./Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar