Skoci, kamerat filmojnë gruan “xhepiste” (Video)

Skoci, kamerat filmojnë gruan “xhepiste” (Video)
Loading...

Pamjet e marra në një qytet të Skocisë janë publikuar nga policia skoceze.

Policia ka njoftuar se kanë arritur të identifikojnë identitetinj e gruas dhe kanë arritur t’a arrestojnë atë.

Policia ka kërkuar që të tjerët të jenë shumë të kujdesshëm nga kjo grua, sepse mënyra se si ajo grabit, me aq qetësi, me aq thjeshtësi ka habitur edhe policët. /Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | FUN

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar