Sonte fillojnë të rreshurat e shiut, nëpër male borë

Sonte fillojnë të rreshurat e shiut, nëpër male borë
Loading...

Shkup, 18 tetor – Nën një ndikim të ajrit të lagësht nga perendimi sot fillojnë edhe të rreshurat e shiut duke filluar nga sonte deri nesër pasdite ku në perendim dhe veriperendim do ketë edhe të rreshura të borës, njofton Zhurnal nga enti hidrometeorologjik.

Të rreshurat e shiut do jenë 20l në m2 ndërsa temperatura e ditës do lëviz nga 10 deri më 17 grad. Në ditët në vazhim do kemi një mot më të ngrohtë ndërsa të rreshurat e shiut do vazhdojnë edhe të premten e të shtunën.

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar