Sot na presin super-ndeshje në Vala Superligë

Sot na presin super-ndeshje në Vala Superligë
Loading...

Kryendeshja luhet në Mitrovicë mes Trepçës ’89 dhe Feronikelit.

Në Gjilan, Drita luan para shikuesve të saj kundër Vllaznisës.

Në anën tjetër, Flamurtari pret Drenicën në sfidën kuqezi në kryeqytet.

Të gjitha ndeshjet fillojnë prej orës 13:00.

Sot
Trepça ’89 – Feronikeli
Drita – Vllaznia
Flamurtari – Drenica. /Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar