SPECIALJA: DSK NUK NA DORËZON MATERIALE, EDHE PSE KEMI VENDIM GJYQËSOR

SPECIALJA: DSK NUK NA DORËZON MATERIALE, EDHE PSE KEMI VENDIM GJYQËSOR
Loading...

Prokuroria Speciale Publike me anë të një vendimi gjyqësor ka kërkuar dokumente nga Ministria e Punëve të Brendshme, më saktësisht nga Drejtoria për Siguri dhe Kundërzbulim. Por, siç thonë nga Prokuroria Speciale, ata kanë hasur në pengesa. Në faqen e Prokurorisë Speciale në rrjetin social Facebook, theksohet se bëhet fjalë për informata specifike që kanë rëndësi të veçantë.

“Ne nuk do të heqim dorë përderisa të realizojmë urdhrin e gjykatës”, thonë nga Specialja, duke shtuar se nëse është e nevojshme , do të qëndrojnë aty deri në mëngjes. /SHENJA/

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar