Surprizon ‘Zogu Tiranës’, ja çka ka bërë sërish

Surprizon ‘Zogu Tiranës’, ja çka ka bërë sërish
Loading...

Së fundmi 25-vjeçari është përfolur edhe për jetën e luksit teksa disa kohë më parë publikonte foto me shuma të mëdha parash mbi krevat, por duke mos deklaruar asnjëherë kush fshihej pas jetës së tij si “në përralla”.

Nipi i artistes së ndjerë Pavlina Nikaj, Hermesi ka marr një angazhim të ri duke sjellë një rubrikë të përjavshme e cila mban titullin “Në çantën e…’” Ky është një format që vjen për herë të parë në ekranet e televizioneve shqiptare, ku personazhe të ndryshme, nga politika, kultura, showbiz-i dhe jo vetëm do të jenë pjesë e tij në një mënyrë krejt ndryshe.

E ftuara e parë që Hermesi përzgjodhi ishte politikania Lajla Përnaska. Për të vijuar më tej me disa femra të jetës publike si: Këngëtarja me mbi 20-vite karrierë muzikore Valbona Hallili, mjekja estetiste Anjeza Bena, dietologia e njohur Blerina Bombaj etj.

Filozofia e programit është që gratë publike pasi japin një intervistë dedikuar jetës së tyre e karrierës, hapin çantën për të treguar ç’ka brenda saj. Epo ç’mund të ketë ndryshe brenda çantës së një VIP-i?

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar