Teuta Arifi për të mbushë sallën në Tetovë, thirrë aktivistë edhe nga Shkupi (Foto)

Teuta Arifi për të mbushë sallën në Tetovë, thirrë aktivistë edhe nga Shkupi (Foto)
Loading...

Teuta Arifi dhe BDI sonte mban tubimin qendror në Tetovë. Në mungesë të përkrahësve nga vendi ajo thirrë në ndihmë edhe Shkupin. Ja dëshmia;

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar