“Thank You USA” mblodhi estradën në një vend, ja kush performoi

“Thank You USA” mblodhi estradën në një vend, ja kush performoi
Loading...

Ashtu siç është bërë traditë edhe këtë vit në sheshin “Skënderbeu” u mbajt koncerti për të falënderuar Amerikën për kontributin që ka dhënë në vend.

Ekipi i emisionit “Mirage”, prodhim i lajmi.net, ishte i pranishëm në koncert për të parë se kush prej artistëve ishte aty për të performuar dhe sa ishte interesimi i publikut për ta ndjekur nga afër atë ngjarje.

Pasi përfunduan performancat e tyre, artistët kanë dhënë edhe deklaratat e tyre në lidhje me këtë ngjarje dhe atë se përse duhet falënderuar Amerikën.

Ndiqeni videon e mëposhtme për të kuptuar se kush prej artistëve performoi në këtë ngjarje dhe çka thanë ata. /Lajmi.net/

 

 

 

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar