Tigri arratiset nga cirku

Tigri arratiset nga cirku
Loading...

Kafsha e egër me peshë prej 200 kg, u vra nga vet ponari me tra lumba afër sheshit Carlo Sarrabezolles.

Policia franceze ka nisur një hetim në lidhje me arratisjen e tigrit dhe pronari është ndalur nga policia.

Tigri ë shtë vrarë në një rrugë ku nuk kishte kalimtarë. /Lajmi.net/

t47

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | FUN

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar