Tigri s’duhet ngatërruar me macen (Video)

Loading...

Pamjet e rënda janë filmuar këtë të mërkurë në Kinë, teksa dallohet i moshuari që ka futur duart në dy kafazë të ndryshëm ku ndodheshin edhe dy kafshët e egra.

Tigrat ishin pjesë e një cirku dhe ishin nxjerrë në rrugë për të reklamuar sa më tepër eventin, kur i moshuari është afruar.

Kalimtarë të tjerë të rastit dhe punonjës të cirkut i kanë ardhur në ndihmë duke goditur kafshën e egër që ka lëshuar më pas dorën e të moshuarit.

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | FUN

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar