Trajneri i Gjermanisë: Ky është synimi ynë në botëror

Trajneri i Gjermanisë: Ky është synimi ynë në botëror
Loading...

Joachim Low ka folur pas shortit të Kupës së Botës të mbajtur sot në Moskë.

Gjermania ka rënë në grup me Meksikën, Koreja e Jugut dhe Suedinë.

Trajneri i ‘Pancerëve’ e ka komentuar grupin, dukë e quajtur interesant.

“Është grup interesant. Synimi jonë është që të japim të më të mirën dhe të mbrojmë titullin”, ka thënë trajneri i Gjermanisë, Joachim Low.

“Gjermania e ka dorëzuar trofeun në Moskë, me Miroslav Klosen, që ishte i pranishëm në event.

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar