Tri skuadrat më të forta në Evropë sipas Lionel Messit

Tri skuadrat më të forta në Evropë sipas Lionel Messit
Loading...

Argjentinasi do të rrëfen se si ka ndryshuar sistemi i lojës së Barçës me ardhjen e disa prej lojtarëve të rinj.

Messi ka zbuluar ndër të tjerash edhe tre skuadrat më të forta aktuale në kontinentin evropian.

“Manceshter City është një nga skuadrat më të forta të momentit dhe së bashku me PSG-në, deri më tani kanë qenë dy ekipet që kanë treguar se janë shumë të forta”, tha sulmuesi i kataluanasve, duke përfshirë në këtë mes edhe Real Madrid.

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar