Tronditet Gjermania! Ja çfarë është zbuluar rastësisht poshtë një fushe futbolli…

Tronditet Gjermania! Ja çfarë është zbuluar rastësisht poshtë një fushe futbolli…
Loading...

Emblema naziste u gjet nga punëtorët gjatë gërmimeve në qytetin e Hamburgut. Mediat gjermane shkruajnë se ajo ishte 4 metra e gjatë dhe 4 metra e gjerë.

b8wrcntciaaso4a 2015-04-30_new_9088028_i2 486168 hamburgfoundation2111c d7be9a134408e1ad9fb263ec18e1f2bebe6ce3eafe27e3c476c1f13c9aa4c024 swastika-1-1024x768

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Bota

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar