Ujit të lumit iu ndryshua ngjyra në mënyrë misterioze (Video)

Ujit të lumit iu ndryshua ngjyra në mënyrë misterioze (Video)
Loading...

Kalimtarja 35-vjeçare ka njoftuar për rastin, që tani po hulumtohet nga njohësit e ambientit, që nuk dinë prej nga po vjen kjo masë që po i ndryshon ngjyrën, transmeton Telegrafi.

“Nuk është diçka që po kalon, ka një kohë të gjatë që është i tillë dhe po vazhdon të rrjedhë”, ka thënë Maca lidhur me rastin.

Studiuesit iu kanë thënë banorëve që të njoftojnë sa herë që shohin ndryshime të toneve, pasi mund t’ju ndihmojnë rreth studimit.

Ende nuk dihet pse po ndodhë ky fenomen, që nuk ka ndodhur ndonjëherë për një kohë kaq të gjatë./Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | FUN

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar