Unë jam gardiani i parë kundër të korruptuarve

Unë jam gardiani i parë kundër të korruptuarve
Loading...

 

 

“Unë jam gardiani i parë kundër të korruptuarve!”. Kështu deklaroi kryetari i Lëvizjes BESA, Afrim Gashi, në emisionin “Dilomaticus” të gazetarit Erion Kacorri në TV News24, ku ishte sonte. Ai foli se kuadrot e Besës në pushtetin ekzekutiv do të jenë të përzgjedhur me kujdes dhe Besa, në përgjithësi, do të jetë në betejë me korrupsionin dhe veset e tjera.

“Nuk është e rëndësishme vetëm se çfarë masa mund të marrë shteti ose a e zbulon shteti ndonjë skandal. Ne do të jemi pararoja e betejës me korrupsionin në këtë qeverisje.’, shtoi Gashi.

 

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar