Vajza e Kim Basinger pozon topless për një ‘kauzë të mirë’

Vajza e Kim Basinger pozon topless për një ‘kauzë të mirë’
Loading...

Ireland Baldwin është zhveshur për një kauzë të mirë.

Modelja 22-vjeçare vajza e aktorëve të Hollivudit, Alec Baldwin dhe Kim Besinger ka ndarë me ndjekësit e shumtë në Instagram disa momente nga seti  fotografik ku shihet teksa pozon topless.

Biondja bukuroshe, një përzierje perfekte e nënës dhe babit të saj të famshëm, duket mjaft sensuale dhe natyrale me grim minimal.

23 nëntor 2017 (gazeta-Shqip.com)

Burimi i artikullit: Gazeta SHQIP | ShowBiz

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar