Valencia – Barcelona, formacionet e skuadrave

Valencia – Barcelona, formacionet e skuadrave
Loading...

Valencia dhe Barcelona takohen sonte në super-ndeshjen e La Ligas.

Sfida mes dy skuadrave fillon prej orës 20:45, përcjellë “Lajmi.net”.

Më poshtë i keni formacionet e mundshme të ekipeve.

v

b

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar