Valencia – Barcelona, ky është rezultati i pjesës së parë

Valencia – Barcelona, ky është rezultati i pjesës së parë
Loading...

0-0 ka përfunduar pjesa e parë e sfidës mes Valencias dhe Barcelonës.

Mysafirët ishin dukshëm më të mirë në këtë pjesë, duke qenë disa herë afër golit të epërsisë.

Madje ata edhe shënuan, por nga gjyqtarët iu anulua një gol i rregullt./Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar