Vdes i burgosuri rrugës për në Klinikë

Vdes i burgosuri rrugës për në Klinikë
Loading...

Një i burgosur mbrëmjen e së hënës në ora 21:45 rrugës prej në burgun e Idrizovës për në Qendrën klinike ka ndëruar jetë.

Akoma nuk bëhen të ditura arsyet përse ka ndërruar jetë 46 vjecari me iniciale Sh.Z nga Radozhda e Strugës dhe për çfarë ka qenë i dënuar.

Mjeku i ndihmës së shpejtë ka konstatuar vdekjen e të burgësosurit dhe trupi i të njëjti është dërguar në mjekësinë ligjore për procedurat e mëtejshme.

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar