Vedati ju pyet: A ka naj kush për Komoran?

Vedati ju pyet: A ka naj kush për Komoran?
Loading...

Në këtë video, komediani Vedat Bajrami shihet se është brenda në veturë dhe dëgjonte muzikë interesante, shkruan lajmi.net

E videoja e ka edhe një shkrim, që në fakt është një pyetje.

“Mirëmëngjesi A ka naj kush për Komoran?” thotë Vedati në video.

Në fakt, Komorani shpesh përmendet nga Stupcat në projektet e tyre, duke e shëndrruar këtë vend të njohur për publikun kosovar./Lajmi.net/

Mirmëngjesi A ka naj kush për Komoran

A post shared by Vedat Bajrami (@vedatiofficial) on

//platform.instagram.com/en_US/embeds.js

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar