Venera: Martesa, plan i largët me Lindin

Venera: Martesa, plan i largët me Lindin
Loading...

Venera Lumani dhe Lind Islami, dy këngëtarët simpatikë për publikun janë ende larg planit për martesë.

Venera, e ftuar këtë mëngjes në Wake Up, u shpreh se martesa është një hap shumë i madh, dhe ende nuk është në planet e të rinjve.

“Jeta e një artisti nuk është e lehtë ashtu si mund të duket, duhet të rrish gjithë ditën me grim dhe s’mund të anullosh koncerte edhe kur nuk je në formë”,- u shpreh këngëtarja. Ndërkaq, Venera foli edhe për projektet e saj më të afërta, si pjesëmarrja e saj me disa elemente në “The Voice Kids”…

30 nëntor 2017 (gazeta-Shqip.com)

Burimi i artikullit: Gazeta SHQIP | ShowBiz

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar