Vetëm barazim në derbin mes Valencias dhe Barcelonës

Vetëm barazim në derbin mes Valencias dhe Barcelonës
Loading...

Valencia dhe Barcelona kanë luajtur barazim 1:1 në kuadër të xhiros së 13-të të La Ligas.

Ndeshja në ‘Mestala’, u karakterizua me intensitetet të lartë, me shumë raste shënimi, e me dy gola të shënuara.

Ishin vendasit që shënuan të parët në minutën e 60’, përmes Rodrigos.

Barcelonën nga humbja e parë këtë sezon e shpëtoi Jordi Alba, që shënoi në minutën e 80’./Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar