Vetëm një skuadër nuk dinë për humbje në Serie A

Vetëm një skuadër nuk dinë për humbje në Serie A
Loading...

Napoli, ishte njëra nga dy skuadrat që nuk dinte për humbje në kampionatin italian.

Por, napolitanët sonte janë mposhtur 0-1 nga Juventusi në ‘San Paolo’.

Tani në Serie A, është vetëm një skuadër pa humbje.

Bëhet fjalë për Interin, që në 14 ndeshje ka arritur 11 fitore dhe tre barazime. ‘Zikaltërit’ të dielën në ‘San Siro’ nga ora 15:00 takohen me Chievon./Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar