Vetura kalon nëpër autolarje, vogëlushi mbetet pa fjalë

Vetura kalon nëpër autolarje, vogëlushi mbetet pa fjalë
Loading...

Sipas asaj që thuhet në përshkrimin e videos, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë për një moment kur një veturë gjendet brenda një autolarje automatike.

Siç edhe mund të shihet, në pamjet që thuhet se janë marrë në SHBA, djaloshi mbetet i habitur derisa vetura e babait të tij kalon nëpër një proces të larjes automatike.

Ai shikon me habi se si pajisjet hedhin shkumën dhe e fërkojnë veturën, në mënyrë automatike.

“Çfarë është kjo, ka shumë zhurmë”, dëgjohet duke i vogëlushit i ati, teksa mahnitej me reagimet e të birit.

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | FUN

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar