(VIDEO-DOKUMENT) Kasami kontradiktore, herë thotë i përjashtova herë thotë nuk i përjashtova

(VIDEO-DOKUMENT) Kasami kontradiktore, herë thotë i përjashtova herë thotë nuk i përjashtova
Loading...

ish-Kryetari i Lëvizjes BESA, që u shkarkua nga Organi më i Lartë i Lëvizjes BESA që është Këshilli Qendor, Bilall Kasami ka përjashtuar Afrim Gashin dhe Zejd Rexhepin nga organet udhëheqëse të partis.

Kasami sonte në ClickPlus në Tv21 tha se ata janë përjashtuar pasi kanë shkelur statutin e partisë./tetova1/

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar