Video/ Pamje të rralla të Shqipërisë nga ajri publikohen nga studio britanike

Video/ Pamje të rralla të Shqipërisë nga ajri publikohen nga studio britanike
Loading...

Një video e publikuar në Vimeo, që tregon pamje të jashtëzakonshme të Shqipërisë nga ajri ka nisur të shpërndahet me shpejtësi në rrjetet sociale. Videoja është xhiruar dhe montuar nga një studio e njohur në Britaninë e Madhe, e quajtur Jam Brothers, që bashkëpunon me Lovely Planet. Opinion.al, shkruan se kia qenë pikërisht njëri prej vëllezërve të studios, i quajtur John, ai që ka udhëtuar nëpër Shqipëri për shkak të një bashkëpunimi me një kompani turistike, duke ofruar këto pamje kaq të mrekullueshme, të natyrës shqiptare dhe kryesisht të maleve në veri të vendit.

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar