Video/ “Rruga për në Parajsë” ndodhet në Zvicër dhe është kjo pishinë

Video/ “Rruga për në Parajsë” ndodhet në Zvicër dhe është kjo pishinë
Loading...

Të jesh brenda një pishine me avujt e ujit që dalin prej saj dhe me pamje nga malet e Zvicrës në muzg, kjo është pamja e kapur në këtë video që po shpërndahet në rrjete sociale.

E titulluar “Rruga për në Parajsë” kjo është pishina e pafundme e hotelit super luksoz “Villa Honegg” në Zvicër. Ky moment është publikuar në Instagramin e blog-ut Loucos Por Viangem dhe shikuesit janë mahnitur pas saj.

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar